Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

I przejazd Ikarusem 26602 ulicami Gdyni i Sopotu

W dniu 07.11.2009 r. Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej VETRA oraz właściciele 26602 zapraszają wszystkich chętnych na " I PRZEJAZD IKARUSEM 26602 ULICAMI GDYNI I SOPOTU". Przejazd będzie miał charakter imprezy dla miłośników tego rodzaju transportu.

Trasa przejazdu obejmuje większość linii oraz pętli autobusowych, po których kilkanaście lat temu poruszał się oryginalny Ikarus 280.26 nr inw. 26602. W trakcie całej imprezy zorganizujemy kilka fotostopów oraz przerwę na jadło. Dla wybrednych wyrzutka w okolicy gdyńskich jadłodajni, a dla pozostałych, bardziej wybrednych, grill na pętli przy Polance Redłowskiej. Wałówka we własnym zakresie podczas sklepostopów.

Koszt uczestnictwa to 10 złotych od osoby. Start imprezy o godz. 9.00 z Placu Konstytucji (Dworzec Główny PKP Gdynia). Planowany koniec na 18.00 w miejscu rozpoczęcia.

Postaramy się zabrać wszyskich chętnych, ale dla pewności proszę o potwierdzenie chęci uczestnictwa na maila sztybi@gazeta.pl

Photos

20 september 2009 - Gdynia, ul. Świętojańska X Aleja Marszałka Piłsudskiego. Gratulację Ikarusa i pozdrowienia dla szofera ;)
Author: D. L.

Comments: 15

20 september 2009 - Gdynia, ul. Świętojańska. Parada z okazji 80 lecia komunikacji miejskiej w Gdyni. Pochwał nigdy za wiele - świetna robota Panowie Koledzy, gratuluję !
Author: Mr T

Comments: 9

8 october 2009 - Gdańsk, rampa przy oliwskim dworcu. Ikarus się śmiało wygina, ciężko było, ale krzysio dobrym kierowcą jest i dał rade :)
Author: Krystian Jacobson
newseredytorgod
Comments: 14