Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

8 lat phototrans.eu - Huta Katowice!

20.03.2010r odbędzie się impreza z okazji 8 lat phototrans.eu poczciwym Zemunem przewoźnika ZTS Huta Katowice z Dąbrowy Górniczej.


Zbiórka dla uczestników, którzy przyjadą autem - godzina. 9:15 na parkingu przewozów pracowniczych Huty Katowice (patrz mapka - zaznaczono na zielono).Autobus będzie podstawiony na godzinę 9:30 - ale lepiej być już chwilkę wcześniej, żeby spokojnie znaleźć miejsce parkingowe (z tym to raczej nie powinno być większego problemu - można zaparkować pomiędzy pętlą autobusową a tramwajową, lub za parkingiem przewozów pracowniczych).9:40 wyjazd z parkingu przy Hucie Katowice - kierunek Gołonóg Dw. PKP (na mapce zaznaczono na czarno) po pozostałych uczestników wycieczki.
O godzinie 9:51 przyjeżdża pociąg osobowy (regio) od strony Częstochowy/Zawiercia
O godzinie 10:02 przyjeżdża pociąg osobowy (regio) od strony Katowic / GliwicTrasa przejazdu:Huta Katowice - Gołonóg Dw. PKP - Park Zielona - Preczów - (Ratanice) - Wojkowice Kościelne - Podskale - Trzebiesławice - Ujejsce - Ząbkowice - Tucznawa - (Trzebyczka - Tucznawa) - Łęka - Łosień - Niegowonice - (Grabowa) - OGRODZIENIEC/PODZAMCZE - Rodaki - (Kwaśniów) - CHECHŁO (Pustyna Błędowska - możliwy gril) - Błędów - (Okradzionów) - Łosień - Gołonóg Dw. PKP - Huta Katowice.Podjazd do miejscowości / dzielnic w nawiasie zależny jest od warunków atmosferycznych.Planowe zakończenie imprezy - ok. 17.30
Koszt przejazdu - ok. 25zł od osoby - w zależności od liczby uczestników.Zgłoszenia na forum bądź u użytkownika Gerhard.

Photos

13 july 2006 - Sosnowiec - Gwiezdna, ul. Rydza-Śmigłego.
Author: Gerhard

16 november 2006 - Dąbrowa Górnicza, ul. Królowej Jadwigi.
Author: Gerhard

6 october 2009 - Dąbrowa Górnicza, ul. Poniatowskiego.
Gdyby impreza w Kielcach nie wypaliła, albo byliby chętni na kolejną imprezę tym kultowym pojazdem, można uderzyć do hucianego ZTS-u. Będę miał czas w przyszłym tygodniu to postaram się podjechać i zorientować jak wyglądają koszta wynajmu takiego Zemuna.

Author: Gerhard

Comments: 15