Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Druga fotograficzna majówka z Solarisem

Szanowni Miłośnicy Komunikacji Miejskiej, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w drugiej specjalnej fotograficznej majówce Solarisa.Tym razem chcielibyśmy spotkać się z Wami w Trójmieście. W sobotę 22 maja, w godzinach 12:00-18:00, po wyznaczonych ulicach Gdańska, Gdyni i Sopotu będą jeździły różne modele autobusów marki Solaris, w tym m.in. nowy międzymiastowy Solaris InterUrbino oraz premierowy Urbino 12 Hybrid z napędem amerykańskiej firmy Eaton.


W pierwszej edycji fotograficznej majówki Solarisa wzięło udział ponad 40 fotografów z całej Polski. Liczymy, że i tym razem impreza będzie cieszyła się Waszym zainteresowaniem i zechcecie do nas dołączyć.Relację z zeszłorocznej imprezy oraz wybrane zdjęcia można zobaczyć m.in. na naszej stronie http://www.solarisbus.pl/busmania,aktualnosci,0,492.html oraz np. w serwisie poświęconym komunikacji miejskiej w Poznaniu http://kmpk.poznan.cba.pl/fotograficzna_majowka_solarisa czy też galerii TWB http://phototrans.eu/autobusy.php?s=17&nr=322.Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tej nietypowej sesji fotograficznej. Tak jak w ubiegłym roku, przed rozpoczęciem zdjęć, wyznaczymy trasy, po których będą jeździły autobusy, a uczestnicy otrzymają specjalne mapy, identyfikatory oraz informacje dotyczące planu dnia.Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału na adres mailowy busmania@solarisbus.pl bądź pod numerami telefonów 061 66 72 344 lub 061 66 72 660 do dnia 14 maja br.Jednocześnie informujemy, że osoby niepełnoletnie, które chciałyby wziąć udział w naszej akcji, powinny posiadać zgodę rodziców lub opiekunów prawnych. W tym celu przygotowaliśmy specjalne oświadczenia, które udostępnimy zainteresowanym bezpośrednio na adres e-mail.

Do zobaczenia w Trójmieście!!

Photos

23 may 2009 - Poznań, 3 Maja x Ratajczaka. Mój faworyt wśród wystawionych wozów.
Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 5

23 may 2009 - Poznań, ul. Fredry.
Author: Harry

23 may 2009 - Poznań, parking Centrum Handlowego M1. Zakończenie imprezy - grupowe zdjęcie Siedmiu Wspaniałych w towarzystwie ich kierowców. Podziękowania i pozdrowienia dla organizatorów, kierowców i wszystkich współuczestników za super imprezę.
Author: Marcin Ciszewski

Comments: 7

23 may 2009 - Poznań, ul. Fredry.
Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 8