Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Pożegnanie Ikarusów w Radomiu

W niedzielę, 25 kwietnia 2010 roku serdecznie zapraszamy do Radomia na imprezę „Pożegnanie Ikarusów”. Radom będzie wkrótce kolejnym miastem, w którym o Ikarusach będzie mówiło się tylko w czasie przeszłym.
Przegubowce tej marki jeździły tu od 27 października 1982 roku. Było ich łącznie ponad 100. Teraz został już tylko jeden egzemplarz (z numerem taborowym 800). Od kilku tygodni nie wozi on jednak pasażerów, lecz stoi w zajezdni.
Serwis internetowy "Komunikacja miejska w Radomiu" w porozumieniu z MPK Radom zaprasza na pożegnalną wycieczkę tym przegubowym lewarkiem. Planowany czas trwania imprezy: 10:00-17:15. Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zapisanie się. O szczegółach można dowiedzieć się więcej na stronie http://komunikacja.radom.pl/komunikacja,,content,15.html#388.
Przewidywany koszt uczestnictwa to około 16-18 złotych od osoby. Na zgłoszenia oczekujemy do środy, 21 kwietnia 2010 roku. Najpóźniej dwa dni po tym terminie poinformujemy zainteresowane osoby mailem o szczegółach.
Zapraszamy miłośników komunikacji z całej Polski!

Photos

30 april 2005 - Radom, ul. Traugutta.
Author: madve
edytor
Comments: 4

13 november 2006 - Grzmucin, pętla Grzmucin. Obiekt, którego część jest widoczna po prawej stronie, nie jest wbrew pozorom ubikacją. Autobusy linii 24, wykonujące kursy wariantowe do Grzmucina w gminie Gózd, zawracają wokół sklepu. Te drzwi to wejście na zaplecze. Autobusy przegubowe były kiedyś rzadkimi okazami na tej linii, a teraz są już normą na jednej brygadzie. Pozdrowienia dla kierowcy.
Author: MZ

Comments: 3

3 september 2007 - Radom, ulica Andersa. Ikarus wyjeżdża właśnie z osiedla Gołębiów I na ulicę Struga. Biało-czerwone chorągiewki na lusterkach nie są tym razem oznaką żadnego strajku ani święta narodowego. Od wczoraj tak wygląda większość radomskich autobusów. Flagi są przepasane kirem, ponieważ jeszcze dziś w mieście trwa żałoba po sobotnim wypadku na lotnisku, w którym zginęli dwaj piloci.
Author: MZ