Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Impreza peerką w Radomiu :)

Era popularnych Jelczy PR110M w Radomiu powoli dobiega końca. W związku z dostawami taboru nowego i używanego, a także z przejęciem przez ITS kilkunastu zadań przewozowych skasowane zostaną ostatnie dwie peerki. Z tego powodu zapraszamy na przejażdżkę klasycznym wozem o numerze 970 - odwiedzimy miejsca, gdzie niegdyś dojeżdżały miejskie autobusy. Trasa przejazdu obejmie zachowane stare pętle autobusowe (m. in. Godów, Ustronie, Dzierzków, Kiedrzyń, dawny Plac Zwycięstwa, Reja, Elektrociepłownia, Józefów, Wólka Klwatecka, Zamłynie, Kozia Góra, Wośniki, Żakowice/Seminarium, Os. Południe), odcinki niegdyś obsługiwane przez komunikację miejską, a obecnie omijane (np. ulica Młodzianowska) oraz trasy linii wciąż istniejących, ale nieobsługiwanych już przez MPK.

Zbiórka na placu przed radomskim dworcem PKP w niedzielę 27 lipca ok. godz. 10.30. Dojazd z Warszawy pociągiem osobowym Kolei Mazowieckich (7.46 ze Wschodniej, 7.55 ze Śródmieścia, 8.00 z Zachodniego) lub autobusem PKS z dworca Zachodniego o 8.30 (kurs do Krynicy)

Planowany czas przejazdu - od 10.30 do ok. 17.

Koszt przejazdu: ok. 15 zł

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: empi767@yahoo.pl

Photos

1 september 2007 - Radom, al. Wojska Polskiego. Peera daje radę na P2, chociaż jest solidnie przeładowana.
Author: empi
limiteredytordriver