Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Zemunda w Przasnyszu

Użytkownik nr 272 ma przyjemność zaprosić do Przasnysza na przejażdżkę tamtejszym pięknym pomarańczowym Zemunem. Impreza odbędzie się 5 czerwca 2010 roku, rozpocznie się około 10:15 czasu lokalnego i potrwa mniej-więcej do godziny 16:00 (chyba, że 272 zdąży znaleźć miejsce na ognisko :P). Trasa przejazdu będzie wiodła z Przasnysza do Przasnysza przez Święte Miejsce, Drążdżewo, Raki, Krasnosielc, Gąsewo, Maków Mazowiecki (tu przewidziany sklepostop), Słonawy, Krasne, Płoniawy, Jaciążek, Bogate i Leszno. Przewidziane motywy wiejskie, sakralne i wąskotorowe. Bilet kosztuje 20 zł od osoby, ulgi ustawowe nie obowiązują. Płatne przy drzwiach lub przelewem (numer konta dla chętnych). Zgłoszenia można zostawiać na forum.phototrans.eu w stosownym temacie lub nadsyłać na adres lukasypolice@wp.pl. 272 serdecznie zaprasza!Uwaga! Aby impreza się odbyła, musi przyjechać minimum 27 osób. Inaczej cena biletu pójdzie w górę, albo impreza zostanie odwołana.


Możliwy dojazd:
PKS z Olsztyna 07.00/09.27

PKS z Warszawy 07.45/10.00

PKS z Ciechanowa 08.00/08.43

PKS z Mławy 08.30/09.30

Photos

24 march 2010 - Maków Mazowiecki, Dworzec PKS. Po skończonym kursie relacji Przasnysz - Maków Mazowiecki przegub przycupnął na wjeździe na dworcowy plac. Podczas ok. 20-minutowego postoju nikomu jednak nie przeszkadzał, bo żadnych innych przyjazdów w tym czasie nie było. Ja natomiast uciąłem sobie bardzo miłą i interesującą pogawędkę z kierowcą, którego z tego miejsca chciałbym pozdrowić! (chociaż po prawdzie chyba nie powiedziałem, gdzie może się ukazać to zdjęcie :) )
Author: madve
edytor
Comments: 2

24 march 2010 - Maków Mazowiecki, ul. Przasnyska. Kurs Maków Mazowiecki - Przasnysz. Zdjęcie nie najwyższych lotów, ale grunt, że jest. Do września 2009r. jeden z trzech przegubowców będących w posiadaniu przasnyskiego PKSu. Po sprzedaniu jednego z nich (w praktyce na żyletki) jeździ ten, zaś drugi stanowi absolutną rezerwę (ale po prawdzie to chyba nie dałby rady wyjechać). Pozdrowienia dla kierowcy!
Author: madve
edytor
Comments: 12