Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Impreza Volvem B10MA w Bydgoszczy

Bydgoski Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej po raz kolejny ma przyjemność zaprosić na imprezę autobusową do Bydgoszczy. Impreza odbędzie się 5 czerwca br. w godzinach 16:00 - 0:00. Dzięki uprzejmości Miejskich Zakładów Komunikacyjnych, po mieście będziemy się poruszać autobusem Volvo B10MA #473. W czasie imprezy odbędzie się również grill na klimatycznej Smukale.Koszt udziału w imprezie wynosi 10 zł, płatne przed rozpoczęciem.
Osoby chcące zaszczycić nas obecnością na imprezie prosimy o wpisanie się na listę gości, dostępną na naszej stronie http://bkmkm.bydgoszcz.pl. Jest to warunek konieczny.Impreza przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.W czasie imprezy odbędzie się grill, na klimatycznej pętli Smukała.Początek i koniec imprezy zaplanowaliśmy na zajezdni przy ul. Inowrocławskiej. Pierwszy punkt naszej podróży to Dworzec Główny PKP.
Nasza trasa liczyć będzie ponad 95 km, zaplanowaliśmy również blisko 30 fotostopów dla amatorów fotografowania.Szczegółowe informacje, rozkład jazdy, regulamin, formularz zgłoszeniowy i inne bieżące informacje na naszej stronie http://bkmkm.bydgoszcz.plSerdecznie zapraszamy!

Photos

15 september 1998 - Bydgoszcz, Dworzec PKP. Coś dla miłośników zarówno Volva jak i Jelcza:D
Author: Krystian Jacobson
newseredytorgod
Comments: 4

8 june 2006 - Bydgoszcz, os Tatrzańskie. Podoba mi się to drzewo :)
Author: Agata_3603

Comments: 5

4 october 2008 - Bydgoszcz, ul. Fordońska.
Author: Mateusz Machel
driver