Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Wycieczka po Ciechanowie

Użytkownik 6305 i ET22-1008 mają przyjemność zaprosić wszystkie chętne osoby do odwiedzenia Ciechanowa. W dniu 10 lipca 2010 roku organizowana będzie wycieczka po całej sieci ZKM Ciechanów. Rozpoczęcie wycieczki planowane jest na ok. 10:30 pod Dworcem PKP w Ciechanowie, a zakończenie zostanie skomunikowane z najlepszymi połączeniami kolejowymi. Dla przyjeżdżających od strony Warszawy:
UWAGA ZMIANA ROZKŁADU JAZDY
Warszawa Zachodnia 07:13 – Warszawa Centralna 07:23 – Warszawa Wschodnia 07:32 – Ciechanów 09:55 (pociąg "Słoneczny")


Warszawa Gdańska: 08:35 – Ciechanów: 10:35 (Koleje Mazowieckie)


Ciechanów 19:28 – Warszawa Wschodnia: 20:41 (TLK)


Od strony Olsztyna:


Olsztyn Główny: 07:53 – Ciechanów: 09:41 (TLK)


Ciechanów 18:32 – Olsztyn Główny: 20:20 (TLK)


UWAGA ZMIANA ROZKŁADU JAZDY

Jeżeli uda znaleźć się miejsce planujemy spotkanie zakończyć grillem lub ogniskiem. Przejazd obejmie wszystkie trasy po których jeżdżą autobusy ZKM oraz zaliczenie wszystkich pętli gdzie motywy do zdjęć są przede wszystkim wiejskie. Do wielu miejsc autobusy miejskie zaglądają tylko 1-2 razy dziennie lub tylko w dni świąteczne. Planujemy także odwiedzić miejsca gdzie kiedyś dojeżdżały autobusu ZKM-u, a teraz kursuje tam PKS. Wycieczka odbędzie się jednym a dwóch Jelczy 120M. Niestety ostatni Autosan H9-35 nie jest dopuszczony do ruchu przez ITD, jedynie będzie można obejrzeć go na terenie zajezdni.


Kurs rozpocznie się pod Dworcem PKP Ciechanów, następnie pojedziemy po całej sieci komunikacyjnej wraz z podjazdem do zajezdni ZKM, na koniec zrobimy dłuższy postój nad jeziorem w Krubinie.


Zgłoszenia wraz z danymi (imię, nazwisko, ewentualnie nick z TWB) i pytaniami prosimy przesyłać na adres e-mail: greg_trans@wp.pl do 8 lipca 2010 roku.


Planowany koszt imprezy to 15 zł od osoby, płatne przed wejściem do autobusu.


Prowiant we własnym zakresie.


Plan sieci ZKM Ciechanów.

Photos

18 january 2008 - Ciechanów, ul. Sienkiewicza
Author: PeeR Pan

Comments: 1

31 may 2008 - Warszawa, parking przy stadionie. Ciechanów przyjechał zobaczyć, jak tam postępy przy budowie Narodowego. No cóż, coś tam wiercą i przesypują ziemię z jednego kąta w drugi. Sama stodwudziestka jest ciekawa - po lewej stronie na całej długości na podwójny rząd siedzeń.
Author: Jacek Pudło
edytor
Comments: 4

1 june 2010 - Ciechanów, pętla Krubin. W ubiegłym roku autobus otrzymał malowanie zakładowe i dostał nowy numer taborowy, niestety nikt nie wie dlaczego taki, a kierownik techniczno-eksploatacyjny był zaskoczony, ze w ogóle jest taki numer wozu.
Author: GregTrans