Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Nocna Podróż Bez Spalin XIII - 4/5 czerwca 2010

W nocy z 4/5 czerwca odbędzie się trzynasta już, Nocna Podróż Bez Spalin, organizowana przez KMTM w Chorzowie Batorym.

Impreza rozpocznie się o godzinie 22:15 pod bramą zajezdni PKM i TLT przy ul. Towarowej. Przewidywana godzina zakończenia to 4:40, cena biletu na przejazd 1 zł. Imprezowym pojazdem będzie tytułowy #001 - wóz zostanie specjalnie na tę okazję przygotowany. Podczas przejazdu planowane są liczne atrakcje, między innymi jazda "pod prąd" - w kierunku przeciwnym do tego, w jakim trolejbusy poruszają się na co dzień. Będzie można również zapoznać się z trolejbusem od strony technicznej oraz spróbować swoich sił w obsłudze pantografów. Zapraszamy!


http://kmtm.tram-silesia.pl/index.php?what=news/npbs13

Photos

1 april 2010 - Tychy, rondo na skrzyżowaniu ulic Harcerskiej oraz Stoczniowców.

W nocy z 4/5 czerwca odbędzie się trzynasta już, Nocna Podróż Bez Spalin, organizowana przez KMTM w Chorzowie Batorym. Impreza rozpocznie się o godzinie 22:15 pod bramą zajezdni PKM i TLT przy ul. Towarowej. Przewidywana godzina zakończenia to 4:40, cena biletu na przejazd 1 zł. Imprezowym pojazdem będzie tytułowy #001 - wóz zostanie specjalnie na tę okazję przygotowany. Podczas przejazdu planowane są liczne atrakcje, między innymi jazda "pod prąd" - w kierunku przeciwnym do tego, w jakim trolejbusy poruszają się na co dzień. Będzie można również zapoznać się z trolejbusem od strony technicznej oraz spróbować swoich sił w obsłudze pantografów. Zapraszamy!

W nocy z 4/5 czerwca odbędzie się trzynasta już, Nocna Podróż Bez Spalin, organizowana przez KMTM w Chorzowie Batorym. Impreza rozpocznie się o godzinie 22:15 pod bramą zajezdni PKM i TLT przy ul. Towarowej. Przewidywana godzina zakończenia to 4:40, cena biletu na przejazd 1 zł. Imprezowym pojazdem będzie tytułowy #001 - wóz zostanie specjalnie na tę okazję przygotowany. Podczas przejazdu planowane są liczne atrakcje, między innymi jazda \"pod prąd\" - w kierunku przeciwnym do tego, w jakim trolejbusy poruszają się na co dzień. Będzie można również zapoznać się z trolejbusem od strony technicznej oraz spróbować swoich sił w obsłudze pantografów. Zapraszamy!
Author: kilof

Comments: 1