Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Impreza komunikacyjna Stokrotką po Rzeszowie - 2/08/08

Miłośnicy komunikacji miejskiej z Rzeszowa zapraszają na imprezę komunikacyjną przypadającą na 60-lecie rzeszowskiego MPK. Na taką okazję nie można było wziąć innego autobusu, jak jedynego na świecie egzemplarza autobusu Autosan A844MN Stokrotka. Jest to niewątpliwie autobus wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Impreza nim odbędzie się w obrębie aglomeracji rzeszowskiej.
Będzie już trzecią z kolei organizowaną w Rzeszowie. Na każdej imprezie szukamy nowych plenerów, tym razem planujemy odwiedzić północne i zachodnie rubieże aglomeracji. Oprócz fotostopów planujemy także "fotoruchy". Impreza odbędzie się 2 sierpnia 2008. Początek imprezy planujemy na godzinę 10:30; praktyka pokazała że dla wielu uczestników dojazd do Rzeszowa o tej godzinie jest najdogodniejszy. Start pod rzeszowskim dworcem kolejowym.
Opłata w dużej mierze zależy od liczby uczestników; zakładamy, że może ona się wahać w granicach 15-20 zł. Tak jak w zeszłym roku, po przejażdżce autobusem zaplanowany jest grill. Zgłoszenia prosimy kierować pod adres mpkrzeszow@wp.pl ; wszelkie pytania, sugestie na PW oraz na nr GG: 2933093.

Więcej info również tu

Autor: kuki

Photos

28 may 2001 - Poznań - MotorShow. Autobus nie został wprowadzony do seryjnej produkcji z uwagi na konkurencyjny chrakter w stosunku do Jelcza M-125M Vecto. Prawdopodobnie są tylko trzy sztuki. Jedna jeździ w MPK Rzeszów
Author: Piotr

Comments: 6

2 july 2008 - Rzeszów, rondo Dmowskiego. Już niedługo ten autobus będzie miał znacznie więcej zdjęć na TWB. W najbliższym czasie odbędzie się nim impreza komunikacyjna przypadająca na 60-lecie rzeszowskiego MPK. Zapraszam wszystkich do Rzeszowa! Będzie to niezła okazja, żeby przejechać się tym Autosanem. To chyba jedyny taki autobus na świecie. Więcej info o imprezie: http://www.mpkrzeszow.za.pl/news.php?readmore=53
Author: kuki

Comments: 5