Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

GRYF - AUTOBUSY UŻYWANE, ALE NIE ZUŻYTE !

Firma Przewozy Autobusowe „GRYF” ogłasza konkurs dla Fotografów i entuzjastów transportu zbiorowego na zdjęcia najstarszych autobusów eksploatowanych w przeszłości w firmie P.A. GRYF, a które obecnie wciąż pozostają w służbie liniowej w komunikacji miejskiej i regionalnej lub realizują przewozy okazjonalne u innych przewoźników. Czekamy na zdjęcia, które świadczą o długowieczności i trwałości tych autobusów.Zdjęcia zgłaszane do konkursu powinny zostać umieszczone na fotogalerii TWB i oznaczone tagiem „konkurs GRYF”. Swoje propozycje zdjęć można zgłaszać do 31 sierpnia 2010 r.Istnieje możliwość weryfikacji pochodzenia autobusów w oparciu o numer VIN. W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: biuro@gryf.kartuzy.com.pl.Dla Autorów najciekawszych i najbardziej wartościowych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody finansowe:

1 miejsce – 500 zł

2 miejsce – 300 zł

3 miejsce – 150 złWarunkiem udziału w konkursie jest zgoda na wykorzystanie zdjęć przez P.A. GRYF do celów marketingowych. Zdjęcia powinny być pozbawione sygnaturek autorów, jednak w miarę możliwości firma P.A. GRYF zobowiązuje się do umieszczania informacji o ich autorach.O wynikach konkursu i sposobie odbioru nagrody, laureaci zostaną powiadomieni mailowo.Photos

6 may 2005 - Gorzów Wielkopolski, teren hotelu Gorzów. Atak Bundeswehry na Ziemie Odzyskane, dwa tygodnie wcześniej pojechała jedna 303ka na zwiady do Kartuz ;) A tak na serio, Gryf posiada 4 takie wozidła zakupione na dniach na sprzedaż - stan więcej niż idealny (słowo kierowcy ;)
Author: ikarus
newseredytordriver
Comments: 17

2 september 2008 - Kartuzy - Burchardztwo, baza P.A. Gryf. Dziadek mercedes wciąż żyje i w dodatku w dobrej formie.
Author: Misiek194
edytor
Comments: 1

26 may 2010 - Żukowo, baza P.A. Gryf. Autobus demonstracyjny. Silnik leżący o mocy 231KM z tego co pamiętam, skrzynia 5-biegowa ZF-a, w środku ładnie utrzymany...
Author: Misiek194
edytor
Comments: 9