Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Czerwoniakiem za miasto

Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie zaprasza w niedzielę 18.07.2010 r. na imprezę z udziałem niedawno odremontowanego Ikarusa 260 nr 289. Będzie to pierwsza okazja do wykonania sporej garści zdjęć z udziałem tego pojazdu. Dla właściwego wykorzystania uroków letniej pory wybierzemy się za miasto. W planach jest eksploracja zachodnich przedmieść Warszawy, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc związanych z komunikacją miejską.


Na trasie przejazdu planowane są takie miejsca jak: Stare Babice, Koczargi, Mariew, Leszno, Ożarów Maz., Pruszków, Nadarzyn, Kosów, Krakowiany, Szczaki, Złotokłos, Lesznowola i inne.


Każdy uczestnik imprezy dobrowolnie uiści 20 zł dla sfinansowania tej przygody.


Początek 18.07.2010 r. godz. 9:00. Przystanek METRO POLITECHNIKA 10 na ul. Waryńskiego (ten dla linii 411).

Zapraszamy!

Photos

26 april 2010 - Warsaw, T-4 "Włościańska". Our historical Ikarus after presentation for MZA is going for a rest and awaiting for yellow registration plates.
Author: mzk804
newseredytor
Comments: 5