Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Ikarusem przez pola - edycja 2.

Są pociągi na elektryczność i są na tłuszcz. Tym razem na Tłuszcz pojedzie autobus i to niebylejaki. Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej w Warszawie zaprasza 15 sierpnia 2010 r. na drugę imprezę z cyklu "Ikarusem po polach", na której pojedziemy za miasto zabytkowym Ikarusem 260 nr 289. Na trasie przejazdu znajdą się liczne fotostopy, zarówno w klimatach miejskich, jak i podmiejskich. Odwiedzimy miejsca obsługiwane niegdyś zarówno przez stołeczną komunikację, autobusy lokalne PKS Warszawa oraz miejscowości pozbawione komunikacji autobusowej. W programie przejazdu przewidujemy również przerwę na grilla.Początek imprezy: 15.08.2010 r. godz. 9:00, Dw. Wschodni – pętla od ul. Kijowskiej.

Druga szansa złapania wycieczki - godz. 11:00 przystanek KONWALIOWA 02 na ul. Modlińskiej.

Zakończenie przed godz. 18:00 przy Dworcu Wileńskim lub Wschodnim.Trasa wycieczki: Dw. Wschodni /Kijowska/ – Targówek Przemysłowy – Targówek – Bródno – Marcelin – Dąbkowizna – Rynia – Załubice – Kuligów – Chajęty – Postoliska – Tłuszcz – Białki – Poświętne – Okuniew – Rembertów – Utrata – Dw. Wileński – Dw. Wschodni.Uczestnicy przejazdu wnoszą datek 20 zł na rzecz utrzymania w sprawności zabytków KMKM oraz pokrycie kosztów paliwa.Szczegółowe informacje dostępne mailemA więc "autobus do Tłuszcza miasto opuszcza!" Zapraszamy!

Photos

18 july 2010 - Parole, czyli przejazd po trylince podczas drugiej - polnej "części" imprezy.
Author: mzk804
newseredytor
Comments: 3

18 july 2010 - Koprki, ul. Macieja Rataja.
Author: mzk804
newseredytor
Comments: 7