Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

News

Zamiast samochodem przejedź się zabytkowym tramwajem

Zarząd Komunikacji Miejskiej Elblągu serdecznie zaprasza do udziału w X Elbląskim Dniu Bez Samochodu. W sobotę, 18 września wszyscy posiadacze aut, wraz ze swoimi rodzinami, mogą korzystać z komunikacji miejskiej tylko na podstawie dowodu rejestracyjnego.


- Dodatkowo na zakończenie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, 22 września (środa), wspólnie ze Spółką Tramwaje Elbląskie, zapraszamy na przejażdżki zabytkowym tramwajem Konstal 5N. Tramwaj retro będzie kursował po trasie linii nr 4 od godziny 10:00 do 18:00. O godzinie 10:00, 12:00, 14:00 i 16:00 wyruszy z pętli na ul. Ogólnej, natomiast o godzinie 11:00, 13:00, 15:00 i 17:00 wyjedzie z pętli Druska. Zabytkowy tramwaj będzie zatrzymywał się na wszystkich przystankach na trasie. Serdecznie zapraszamy! - zachęca Michał Górecki z Zarządu Komunikacji Miejskiej w Elblągu.


Rozkład dla specjalnych kursów zabytkowego tramwaju

Photos

august 1990 - Elbląg al. Grunwaldzka.

Autorem zdjęcia jest Felix O. z Londynu, zgoda oczywiście jest. :)

Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 4

august 1990 - Elbląg, al. Grunwaldzka.

Autorem zdjęcia jest Felix O. z Londynu, zgoda oczywiście jest. :)

Author: Mateusz Machel
driver
Comments: 8

25 may 2003 - Elbląg, pętla Ogólna.
Author: Drucik

Comments: 1