Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

1013Schemat sieci komunikacji miejskiej w SzczytnieValid between: 29 april 2013 -
Author: Pan MFile size: 2963.78kB
Uploaded: 2013-04-29 21:23:30.716551
Schemat wykonany przeze mnie. Prezentuje on przebieg linii komunikacji miejskiej w Szczytnie - stan obecny. Zrobiłem go głównie dlatego, że na stronie przewoźnika (ZKM) zamieszczony jest nieaktualny schemat a jednak trochę się w tej sieci zmieniło. ;) Stan na 29 kwietnia 2013r. Przystanki zamieszczone zostały "orientacyjnie" i mogą się ich lokalizacje trochę różnić od rzeczywistości. Jeżeli są też jakieś inne błędy - śmiało zgłaszać to do mnie. :)
Source: własne
Cities: Szczytno

Operators: Zakład Komunikacji Miejskiej, sp. z o. o.

Comments

  • szczytnianinpl (2013-04-29 22:18:48.386311)

    Generalnie wszystko wydaje się w porządku Brakuje chyba tylko jednego małego szczegółu, a mianowicie wariantu linii nr 2 do "starego" Leśnego Dworu (zabudowania przy drodze krajowej nr 57) - choć jest to co prawda tylko jeden kurs w dni nauki szkolnej, co ciekawe jeszcze przed rokiem droga była tam gruntowa, a nie jest to krótki odcinek - około 600 metrów i czasami podobno było śmiesznie

     
Send Your CommentUser functions
Your name:

Your message:

By sending this form you are accepting rules of this page
Share It: BloggerFacebook

Remember, do not forward chainletters! Save network traffic to transport photos
Previous | Main Page | Next