Not logged in | Log in | Sign Up
Mam ten plan ,z tym schematem Pamietam te linie W tamtym okresie ,nie jezdzila linia 46 do Niemczy p. Kietlin Ale do Kietlina p.Niemcze,Wilkow sklep Ciekawastka jest to ,ze z Bielawy do Dzierzoniowa PKP wylacznie,jezdzila linia nr.0
A linia nr.3 jezdzila tylko w dni robocze i to w szczycie,przewaznie rano Jezdzilem nia do radiobudy I kursowala na trasie Dzierzoniow-Bielawa rynek(ul Zeromskiego)
O ile pamietam ,byla tez linia nr.7 ,z Bielawy do Grodziszcza i kursowala po 22 Tak samo jezdzila linia Ostroszowice-Bielawa-Jodlownik
Rozklad z tamtego okresu by sie przydal ,chociaz jeden Na zobrazowanie ruchu autobusow w WPK DZIERZONIOW Ja posiadam z pierwszej polowy lat 90,z ul Hanki Sawickiej
Może się nim podzielisz i prześlesz na jakiś hosting zdjęć?