Not logged in | Log in | Sign Up
Po remoncie kapitalnym, jaki ten wagon przeszedł w 2007 roku, już nie ma z przodu gniazd, natomiast jeżeli chodzi o linię T41, dzisiaj już jej nie ma. W jej miejscu kursuje linia T19, która jeździ z placu Miarki do Bytomia - Stroszka i tam na Stroszku zatrzymuje się na pętli, która znajduje się przy zajezdni.
Jako organizator wpisz PKT
We wszystkich zdjęciach z tego okresu jako organizator jest wpisany KZK GOP. Po co to zmieniać?
Bo w tym czasie KZK GOP nie miało nic wspólnego z tramwajami. PKT same organizowało przewozy.