Data pierwszej rejestracji: 28.02.2008
Data 1. rej. w Polsce: 24.07.2018
Photos
19 december 2018 - Bielsko-Biała, ul. Olimpijska. Korzystając z faktu, że na co dzień korzystam z przewozów pracowniczych Valeo napiszę co nieco o siatce połączeń (uwzględniając już przy okazji zmiany wchodzące w życie pierwszego stycznia). Przede wszystkim nawiązując do zdjęcia powyżej w lipcu tego roku została uruchomiona linia 11 dowożąca ludzi z Bielska. Do obsługi przydzielone jest Daily widoczne na zdjęciu, w weekendy można również spotkać granatowego Craftera. Valeo w Czechowicach organizuje obecnie siedemnaście linii pracowniczych. Wszystkie są dla pracowników darmowe. Spis linii: 1: Kobielice->Radostowice->Pszczyna->Goczałkowice-Zdrój->Czechowice-Dziedzice->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 1W: Wola->Gilowice->Góra->Pszczyna->Goczałkowice-Zdrój->Czechowice-Dziedzice->Valeo. Kursuje w soboty, niedziele i święta. 2: Zabłocie->Chybie->Landek->Bronów->Ligota->Czechowice-Dziedzice->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 2: Zarzecze->Chybie->Bronów->Miliardowice->Zabrzeg->Czechowice-Dziedzice->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 2W: Chybie->Landek->Bronów->Miliardowice->Zabrzeg->Ligota->Czechowice-Dziedzice->Valeo. Kursuje w soboty, niedziele i święta. 3: Oświęcim->Rajsko->Wilczkowice->Skidziń->Przecieszyn->Brzeszcze->Jawiszowice->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 3W: Oświęcim->Rajsko->Wilczkowice->Skidziń->Przecieszyn->Brzeszcze->Jawiszowice->Valeo. Kursuje w soboty, niedziele i święta. 4: Rajsko->Brzeszcze->Jawiszowice->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 4W: Głębowice->Osiek->Polanka Wielka->Osiek->Malec->Bielany->Zasole Bielańskie->Wilamowice->Stara Wieś->Bestwina->Valeo. Kursuje w soboty, niedziele i święta. 5: Wola->Gilowice->Góra->Brzeszcze->Jawiszowice->Dankowice->Kaniów->Bestwinka->Bestwina->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 5W: Zator->Przeciszów->Piotrowice->Polanka Wielka->Poręba Wielka->Łazy->Grojec->Zasole->Zasole Bielańskie->Jawiszowice->Dankowice->Bestwina->Valeo. Kursuje w soboty, niedziele i święta. 6: Poręba Wielka->Łazy->Grojec->Zasole->Zasole Bielańskie->Dankowice->Bestwina->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 7: Głębowice->Osiek->Malec->Bielany->Zasole Bielańskie->Wilamowice->Stara Wieś->Bestwina->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 8: Zator->Przeciszów->Piotrowice->Polanka Wielka->Osiek->Jawiszowice->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 9: Bielsko-Biała->Czechowice-Dziedzice->Goczałkowice-Zdrój->Pszczyna->Tychy Segro. Kursuje od poniedziałku do piątku. 10: Andrychów->Kęty->Hecznarowice->Valeo. Kursuje siedem dni w tygodniu. 11: Bielsko-Biała Wapienica->Osiedle Grunwaldzkie->Hałcnów->Komorowice->Czechowice-Dziedzice Świerkowice->Valeo. Kursuje siedem dni w tygodniu.
Większość linii jest obsługiwana przez duże autobusy. Busy pojawiają się na stałe tylko na linii 2(przez Ligotę) i 11 oraz na liniach weekendowych.Bielsko-Biała, ul. Olimpijska. Korzystając z faktu, że na co dzień korzystam z przewozów pracowniczych Valeo napiszę co nieco o siatce połączeń (uwzględniając już przy okazji zmiany wchodzące w życie pierwszego stycznia). Przede wszystkim nawiązując do zdjęcia powyżej w lipcu tego roku została uruchomiona linia 11 dowożąca ludzi z Bielska. Do obsługi przydzielone jest Daily widoczne na zdjęciu, w weekendy można również spotkać granatowego Craftera. Valeo w Czechowicach organizuje obecnie siedemnaście linii pracowniczych. Wszystkie są dla pracowników darmowe. Spis linii: 1: Kobielice->Radostowice->Pszczyna->Goczałkowice-Zdrój->Czechowice-Dziedzice->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 1W: Wola->Gilowice->Góra->Pszczyna->Goczałkowice-Zdrój->Czechowice-Dziedzice->Valeo. Kursuje w soboty, niedziele i święta. 2: Zabłocie->Chybie->Landek->Bronów->Ligota->Czechowice-Dziedzice->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 2: Zarzecze->Chybie->Bronów->Miliardowice->Zabrzeg->Czechowice-Dziedzice->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 2W: Chybie->Landek->Bronów->Miliardowice->Zabrzeg->Ligota->Czechowice-Dziedzice->Valeo. Kursuje w soboty, niedziele i święta. 3: Oświęcim->Rajsko->Wilczkowice->Skidziń->Przecieszyn->Brzeszcze->Jawiszowice->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 3W: Oświęcim->Rajsko->Wilczkowice->Skidziń->Przecieszyn->Brzeszcze->Jawiszowice->Valeo. Kursuje w soboty, niedziele i święta. 4: Rajsko->Brzeszcze->Jawiszowice->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 4W: Głębowice->Osiek->Polanka Wielka->Osiek->Malec->Bielany->Zasole Bielańskie->Wilamowice->Stara Wieś->Bestwina->Valeo. Kursuje w soboty, niedziele i święta. 5: Wola->Gilowice->Góra->Brzeszcze->Jawiszowice->Dankowice->Kaniów->Bestwinka->Bestwina->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 5W: Zator->Przeciszów->Piotrowice->Polanka Wielka->Poręba Wielka->Łazy->Grojec->Zasole->Zasole Bielańskie->Jawiszowice->Dankowice->Bestwina->Valeo. Kursuje w soboty, niedziele i święta. 6: Poręba Wielka->Łazy->Grojec->Zasole->Zasole Bielańskie->Dankowice->Bestwina->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 7: Głębowice->Osiek->Malec->Bielany->Zasole Bielańskie->Wilamowice->Stara Wieś->Bestwina->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 8: Zator->Przeciszów->Piotrowice->Polanka Wielka->Osiek->Jawiszowice->Valeo. Kursuje od poniedziałku do piątku. 9: Bielsko-Biała->Czechowice-Dziedzice->Goczałkowice-Zdrój->Pszczyna->Tychy Segro. Kursuje od poniedziałku do piątku. 10: Andrychów->Kęty->Hecznarowice->Valeo. Kursuje siedem dni w tygodniu. 11: Bielsko-Biała Wapienica->Osiedle Grunwaldzkie->Hałcnów->Komorowice->Czechowice-Dziedzice Świerkowice->Valeo. Kursuje siedem dni w tygodniu.
Większość linii jest obsługiwana przez duże autobusy. Busy pojawiają się na stałe tylko na linii 2(przez Ligotę) i 11 oraz na liniach weekendowych. Author: Amalio