Not logged in | Log in | Sign Up
Linia jeździła z Mickiewicza najprostszą drogą do Elektrociepłowni Katowice. Jeden wóz, zawsze taka H9 w ostatnim okresie kursowania. Kilka kursów w szczycie i jeden po 21. W wolne po jednym na dowóz, na zmianę. Do tego w robocze, podczas porannego szczytu jeden kurs o 7 leciał z Dąbrówki na Załęską Hałdę, dowoził dzieci do szkoły. Później szkołe zlikwidowano (jest prywatna?), kurs wcielono na pewien czas do 615.
Dodaj tag z nr linii
Jako ciekawostkę napiszę, że wiele lat temu, kiedy wszystkie autobusy PKS-K-ce były biało-czerwone ON jako rodzynek miał schemat biało-brązowy.