Not logged in | Log in | Sign Up
Niestety nie (ale sie może kiedyś wybiorę na foty) Wiesz jestem trochę ograniczony ze względu na stan zdrowia
A mam takie pytanie do Ciebie jeszcze. Kiedyś do Nowosiółek jeździła jakaś linia autobusowa bodajże 15 i jechała przez Stołpie (czy jakoś tak się nazywała ta miejscowość) wiesz moze kiedy ją skasowali ?
ET22-1008 DOBRZE PAMIĘTASZ wszystko się zgadza. Linia 15 jeździła z Chełma do Nowosiółek (przez Janów i Stołpie). Była to linia MPK Chełm. W 1997 roku MPK Chełm zostało przekształcone w CLA Chełm. Zmieniono wtedy całkowicie układ komunikacyjny w mieście, ale pozostawiono 95% taboru - zresztą do dzisiaj jeździ 77% autobusów z dawnego MPK
@pl-2251: Czy znasz trasy linii MPK Chełm? Mogą być tylko relacje. Z góry dziękuję.
Jednak nie trzeba. Przepraszam za pomyłkę.
Zamieszczam spis relacji linii CLA Chełm z 1985 roku
1: Dworzec Główny- Krzyżówki Lubelskie
2: Ceramiczna/Cegielnia- Pokrówka
3: Okszów- Pokrówka
4: Dworzec Główny- Strachosław
5: Trubakowska- "Unitra" (Cm. Komunalny)
6: Dworzec Główny- Ceramiczna/Cegielnia
7: Dworzec Główny- Krzyżówki Lubelskie
8: Fabryczna (Komb. Cementowy)- Okszowska (Sp. "Postęp")
9: Dworzec Główny- Żółtańce
10: Trubakowska- Józefin
11: Fabryczna (Komb. Cementowy)- "Unitra" (Cm. Komunalny)
12: Dworzec Główny- "Unitra" (Cm. Komunalny)
14: Gdańska- Krzywice
15: Janów ("Trzy Dęby")- Krzyżówki Wojsławickie
16: Dworzec Główny- Okszowska
17: Ceramiczna ogr. działkowe- Fabryczna (Komb. Cementowy)
18: Jagiellońska- Mościckiego [d. Bieruta] (Cm. Komunalny)
19: Fabryczna (Komb. Cementowy)- "Unitra" (Cm. Komunalny)
20: Dworzec Główny- Nowiny (leśniczówka)
21: Przemysłowa (os. Cementowni)- Horodyszcze
22: Dworzec Główny- Pokrówka
23: Przemysłowa (os. Cementowni)- Ignatów
24: "Unitra" (Cm. Komunalny)- Okszów
25: Dworzec Główny- Strupin Duży
26: Fabryczna (Komb. Cementowy)- "Unitra" (Cm. Komunalny)
27: Rudka- Serebryszcze
28: Dworzec Główny- Pokrówka
29: "Unitra" (Cm. Komunalny)- Koza-Gotówka
30: aleja 3 Maja- Ceramiczna/Cegielnia
31: Przemysłowa (os. Cementowni)- Józefin (skrzyżowanie)
33: Przemysłowa (os. Cementowni)- Stołpie
Uwagi
Linia 12 kursuje tylko w niedziele i święta
Linia 22 to linia nocna