Not logged in | Log in | Sign Up
ciągle nie potrafię zrozumieć osoby programującej kierunek na wyświetlaczu. na 48 zazwyczaj: Gotartowice / Boguszowice... tu znowu Boguszowice / Chwałowice, co wprowadza w błąd, gdyż autobus jedzie do Boguszowic przez Chwałowice. Już nie wspominając o linii pospiesznej A, która kursowała do Biertułtów, jednak na wyświetlaczu widniał tylko napis "Niedobczyce" (dlatego że Radlin nie dopłacał do tych kursów ??)
Wszelkie uwagi, co do programowania wyświetlaczy, należy kierować na adres ztz@ztz.rybnik.pl .