Not logged in | Log in | Sign Up
Był też wariant Tychy Dworzec PKP - Kosztowy Rynek, 3 pary kursów na dobę. Kiedy pracowałem w ZEG-u, podjeżdżałem takim wariantem z dworca do zakładu, jak była brzydka pogoda.
Pewnie jeszcze wcześniej. W rozkładzie z początku lat 90. oprócz 65, którą podałem, jest "67" na trasie Tychy PKP - Lędziny - Imielin - Kosztowy. A "65" ma tylko warianty do KWK Ziemowit.
A na innych liniach Ireks nic sobie nie robi z wymagań PKMu i dalej jeździ heblami z 1998 roku, na 29 widziałem dziś aż trzy takie: 2x MAN NG262 #776 i 777 i "Szufla" #768. Ogólnie z taboru C jako zgodny z wymaganiami wyjechał dziś tylko MAZ 107 #694.
Na 101 jeździ taki fajny U15: http://i225.photobucket.com/albums/dd312/jacekso/DSC_5870a_zps854eb20c.jpg
O ile dobrze pamiętam, 65 w odróżnieniu od 67 nie kursowało przez Imielin.
@Jacek: On tak jeździ od października, miał małego dzwona i mu tak dosztukowali. Oprócz niego elementy nie pod kolor mają również SU12 #809 i #810, pierwszy zderzak przedni a drugi tylny.
Jeszcze jako uzupełnienie opisu zdjęcia dawne rozkłady jazdy 181 (i paru innych linii) z Bierunia: http://i225.photobucket.com/albums/dd312/jacekso/DSC_5898a_zps10cc182b.jpg Pierwotny rozkład jest chyba z 1991 roku (Pszczyna - Kop. Ziemowit),a dopisany bodajże z 1992 (Pszczyna - Tychy).
Ależ to było rozpasanie... W dni wolne było wtedy 3 razy więcej kursów niż dziś w robocze.