Not logged in | Log in | Sign Up
PKS realizuje tu 3 kursy dziennie do Ustrzyk o 5:30, 7:35 i 12:30? Powrotne są 2 kursy rano o 6:30 i 11:45 i jeden popołudniu o 15:30? Kurs przez Nowosielce wjeżdża na DW890 w Wojtkowej?
Ogólnie kursów z Kuźminy w stronę Ustrzyk jest kilka. Dokładniej : 5:30, 6:35 S (obecnie zawieszony do czasu powrotu uczniów), 7:35, 12:30 (Przemyśl - Ustrzyki) i 14:35 S (czasowo zawieszony). Z Ustrzyk : 6:30, 8:10 (Przemyśl), 11:45 S, 13:15 S (czasowo zawieszony), 14:25 S (czasowo zawieszony) i 15:30. Na zdjęciu jest pozakursowy powrót z tego 11:45, choć nie wiem czemu nie przesuną go na 10:45 i nie zrobią skomunikowania w Kuźminie z kursem Kuźmina - Przemyśl z 11:40 realizowanego przez PKS Przemyśl. W zamian PKS Jarosław mógłby uruchomić kurs Kuźmina - Ustrzyki z 11:40 który by zabierał potencjalnych pasażerów z Przemyśla. Gdyby tylko dogadali się co do wspólnego biletu to mogłoby to wypalić a tak jest 35km powrotu na pusto i robienie kursów. 15:30 wjeżdża do Nowosielec Kozickich, stamtąd wraca i później już DW890. Z kolei kurs Ustrzyki Dolne - Kuźmina z 13:15 który chwilowo nie jeździ robi wjazd do Grąziowej, a w drodze powrotnej o 14:35 na Chwaniów.
Czyli wszystkie obecne kursy jadą przez Krościenko, pokonując potem całą DW890?
Kursy wyjeżdżające z Ustrzyk w stronę Kuźminy jadą przez Krościenko. Natomiast są jeszcze te jadące do Ropienki czy Wańkowej i one na skrzyżowaniu w Brzegach Dolnych (zaraz za Ustrzykami) odbijają w lewo.
O, to muszę się zapoznać z rozkładem tych do Ropienki i Wańkowej. Może kiedyś się uda jakieś zdjęcie cyknąć.