Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:

Solaris Urbino 12 #1553

Details

NameSolaris Urbino 12
(Solaris) Solaris Urbino 12/Solaris Urbino III (DAF PR183S3 188kW/256HP 9186cm3 EEV) (Voith D854.5(4)) 31-90 [2-2-2] (2006-2015)
VINSUU241161BB010111
Build Number
Built2011
Scrapped
Owners
2011MZA Warszawa
Registration Numbers
Year Of Get Year Of Remove Registration Plate
2011WX 69845
Vehicle Numbers
Year Of Get Year Of Remove Vehicle Number
20111553 / MZA Warszawa

Photos

16 june 2012 - Warszawa, al. Wyścigowa.
Author: mzk804
newseredytor
16 june 2012 - Warszawa, al. Wyścigowa.
Author: mzk804
newseredytor
Comments: 2

13 july 2013 - Warszawa, ul. Marsa. Przez dwa wakacyjne weekendy linia 198 kursowała na trasie wydłużonej do stacji Warszawa Rembertów, zastępując po części SKMkę, wycofaną z relacji Warszawa Rembertów - Sulejówek Miłosna.
Author: ZaciszaniN

Comments: 3

26 december 2014 - Warszawa, ul. Mokry Ług.
Author: sprinter

Comments: 11

3 september 2015 - Warszawa, ul. Ekspresowa. Powierzenie obsługi 126 "Ostrobramskiej" i "Kleszczowej" było sporym wyzwaniem dla kierowców z tych zajezdni.
Author: ZaciszaniN

29 october 2015 - Warszawa, teren lotniska Bemowo. Pamiątkowa fotka z VI Ogólnopolskiego Konkursu Kierowców Komunikacji Miejskiej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej. Nie było tam niestety czasu i warunków do fotografowania, więc jeśli zdjęcie się nie podoba to usunę. Jako, że byłem jednym z uczestników skupiłem się na zapoznaniu z trasą. Zawody pierwszego dnia rozpoczęły się od testu teoretycznego, pytania dotyczyły głównie zasad ustawy PRD. Następnie mieliśmy do zaliczenia dwa podobne do siebie zadania zręcznościowe. Pierwsze polegało na przejechaniu na czas wyznaczonego toru, po drodze trzeba było trafić sztycą w otwór co widać na zdjęciu i oczywiście nie wolno było zgubić piłeczki. Drugie zadanie wykonywaliśmy innym Solarisem, bez tego zestawu dodatków na masce. Też była to jazda po wyznaczonym torze, ale tam liczyło się tylko wykręcenie jak najlepszego czasu. Dla utrudnienia fragment trasy przebiegał po płycie poślizgowej, przed którą stał policjant z suszarką i sprawdzał czy uczestnicy mieli wymagane 40 km/h. Kto jechał w tym miejscu wolniej, miał doliczane do czasu przejazdu karne 10 sekund, poza tym taka sama kara spotykała tych, którzy potrącili pachołek, bądź nie zatrzymali się całym obrysem w wyznaczonym polu. W finale kolejnego dnia brało udział 10 najlepszych dotychczas osób. Mieli do znalezienia kilka usterek autobusu w wyznaczonym, oraz do wykonania kilka zadań z pierwszej pomocy, oraz z obsługi pasażerów. Zwycięzcą został kierowca MPK Łódź. Nasza reprezentacja liczyła 3 osoby, wszyscy byliśmy debiutantami, zajęliśmy miejsca w środku stawki, więc uważam, że osiągnęliśmy minimum przyzwoitości. Zawody przede wszystkim były doskonałą zabawą.
Author: MPK576
driver
24 january 2016 - Zagórze, ul. Zagórska. 722 wykonuje podjazd do przystanku Zagórze-Sanatorium. Drodze na tym odcinku trochę brakowało do zimowego utrzymania w standardzie "na czarno".
Author: Sadorg
edytor
Comments: 3

7 june 2016 - Paszków k/Nadarzyna, wjazd na teren Ptak Warsaw Expo Center Europe. Na wniosek organizatora targów "V Workshop Europy Centralnej i Wschodniej oraz China Homelife Show" (co by to nie miało znaczyć - z resztą pierwszy człon nazwy obiektu też "trafiony" ;) ) uruchomiona została trzydniowa specjalna linia 933. Mimo, że trasa została określona, kierowcy mogą sobie wybierać alternatywne przebiegi, z których korzystają. Zdarzają się zatem przeloty al. Krakowską przez Raszyn i ciągiem Al. Jerozolimskie - trasa S8. Ten drugi wariant pozwala na skrócenie czasu przejazdu do 30 minut, więc chyba trzeba się będzie zastanowić nad zmianą podstawowej trasy przy następnej okazji, o ile takowa się nadarzy.
Author: ZaciszaniN

Comments: 2

19 august 2020 - Warszawa, ul. Św. Wincentego.
Author: Alex Simulations