Login: Password:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.

Accept Reject Show me more information

Not logged in | Log in | Sign Up

Phototrans

Countries:
Manufacturers:

User Statistics:
Online:


Thematical Photos

Łódzkie: Przedostatnie Tchnienie Ikarusa #506, 27.04.2008

Impreza objazdowa ostatnim liniowym ikarusem w MZK Pabianice.

Photos

27 april 2008 - Pabianice, ul. Grobelna. Imprezowy ikar na tle Pawelany. Kwestią dyskusyjną pozostaje, które jest większą ruiną...
Author: Ventlan
edytor
Comments: 5

27 april 2008 - Łask, zajezdnia ZKM przy ulicy Lutomierskiej. Deski, które odchodzą w niepamięć...
Author: prof_klos

Comments: 2

27 april 2008 - Łódź, pętla/przystanek Chocianowice. Od wczoraj linię 68 przejęło MZK Pabianice ;) A tak naprawdę to jest to początek imprezy "Ostatnie tchnienie Ikarusa" z pięknie przystrojonym ostatnim pabianickim Hungarem w roli głównej. Podziękowania dla organizatora za imprezę :)
Author: M.Wilu

27 april 2008 - Zduńska Wola, ul. bliżej nieokreślona (ktoś mógłby pomóc gdzie to jest? :>). Przedostatni fotostop na ikarusowej imprezie.
Author: M.Wilu

Comments: 6

27 april 2008 - Pabianice, ul. Grobelna. Fotostop przy resztkach budynku Pawelany (resztki poza kadrem). Aż dziw, że w kadr się akurat nikt nie wpakował ;)
Author: M.Wilu

Comments: 3

27 april 2008 - Lutomiersk, pl. Jana Pawła II. Nowa linia z Pabianic? Nie, to tylko impreza "Ostatnie tchnienie Ikarusa"... Prosiłbym również o dodanie tematu.
Author: M.Wilu

Comments: 1

27 april 2008 - Zduńska Wola - Karsznice, ulica Grunwaldzka. A Ikar był tam z okazji imprezki pożegnaniowej.
Author: szauter

Comments: 5

27 april 2008 - Pabianice, Aleja Dębowa. Prezes KMST, użytkownik BartStep patrzy na nasze imprezowe pędzidło. Podziękowania dla Michała za wspaniałą imprezę.
Author: Dziki

Comments: 1